Приключи и последната мобилност по проект „Позитивно образование – иновации, технологии и обучение на открито“

Приключи и последната мобилност по проект „Позитивно образование – иновации, технологии и обучение на открито“ по програма „Еразъм+“, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани“, сектор „Училищно образование“ на СУ ОЩЕ…

Поредната осъществена мобилност по Програма „Еразъм+“!

Нашите старши учители от гимназиален етап – Диляна Табакова и Полина Иванова, взеха участие в квалификационен курс „Design the Positive: Positive Thinking, Positive Communication and Positive School Spaces”, през месец ОЩЕ…