Нова среща по НП „Иновации в действие“

В дните 8–10.05.2025 г. директорът на нашето училище г-н Ангел Балев, заедно с преподаватели и ученици от иновативната паралелка в 7 клас, взеха участие в реализиране на дейности по НП ОЩЕ…