В Деня на четенето учениците от 4.а клас подариха на първокласниците от 1.а клас магията на българските народни приказки. Чрез своето четене те запознаха по-малките с богатството на народното ни творчество. Един вълнуващ час, изпълнен с усмивки, вдъхновение и любов към книгите. След това първокласниците обсъждаха коя приказка най-много им е харесала. Одобряват ли постъпките на героите и защо? Разказаха и за своята любима приказка и за любимите си приказни герои.

