Успех за нашите ученици в конкурса „Пейзаж от моята България“

С гордост споделяме успеха на нашите талантливи ученици, които достойно представиха училището си в конкурса „Пейзаж от моята България“, организиран от НУПИ „Проф. Венко Колев“.

В конкурса взеха участие 96 деца на възраст от 10 до 15 години от художествени училища и школи от цялата страна. От нашето училище се включиха 8 ученици, които показаха талант, старание и вдъхновение.

Габриела Пенчева от 6.а клас бе отличена със специалната награда и Христиана Мирова от 5.б клас също се представи достойно и заслужено получи поощрителна награда.

Техен ръководител е г-жа Маргрет Креклешка, която с професионализъм и вдъхновение подкрепя развитието на младите таланти. За своя принос тя получи благодарствена грамота от заместник-директора на училището.

Поздравяваме всички участници за достойното представяне и пожелаваме още много творчески успехи и бъдещи отличия! Гордеем се с вас!