Мария Казанджиева покори „Кингс“ с два златни и един сребърен медал

С гордост споделяме успехите на Мария Казанджиева от 2.а клас с класен ръководител Велина Тодорова, която се представи отлично в есенния кръг на международното състезание „Кингс“.

Мария участва във всички шест състезания от квалификационния кръг и със своите отлични резултати заслужено се класира за финалното състезание.

След успешното си представяне тя се класира за участие в престижната „Кралска лига“, където отново показа знания, упоритост и талант. Мария завоюва два златни медала – по български език и по математика, както и сребърен медал по английски език.

Това не са единствените ѝ успехи. Мария печели престижни места в различни училищни състезания и с постоянство доказва своите знания и способности. Тя е и носител на отличието „Читател на годината“ от платформата „Книговище“, което е признание за нейния интерес към книгите и любовта към четенето.

Поздравяваме Мария за постигнатите успехи и ѝ пожелаваме още много бъдещи отличия, вдъхновение и покорени върхове!