Анна Ангелова от 7. „Б“ клас достойно представи нашето училище в националния конкурс за детска рисунка „Детство мое – реално и вълшебно“.
В конкурса са участвали 780 рисунки от цялата страна, а талантливата ни ученичка е отличена с поощрителна награда в трета възрастова група.
Наградата беше връчена лично от кмета на град Ловеч на официална церемония по награждаването. Рисунките от конкурса могат да бъдат разгледани в Градската изложбена зала „Вароша“.
Анна развива своя талант с подкрепата на своя учител по изобразително изкуство – г-жа Маргрет Креклешка.
Поздравяваме Анна за заслуженото отличие и ѝ пожелаваме още много творчески успехи и вдъхновение!






